ABOUT
AURESIA

ABOUT
AURESIA

Стиль артистки Auresia (Ореся) з Монреалю такий же різноманітний, як world music (“музика народів світу”) загалом. Auresia без особливих зусиль поєднує унікальну поп-чуттєвість із душею реггі та сальси, завжди залишаючись вільною для інновацій та натхнення. Співачка, авторка пісень і гітаристка виросла в Едмонтоні в сім’ї музикантів українського походження і своїм співом чарує публіку з трьох років.
Її пісні – це поєднання ніжного шовковистого голосу, вигадливих мелодій, прекрасних гармоній та еклектична суміш карибіану, соула, латиноамериканських та поп-ароматів, приправлені лірикою на соціальні і екологічні теми.
Тож не дивно, що вона є володаркою премії Reggae Xclusive Award як найкраща співачка (2014 року), була номінанткою на Favorite World Artist на Annual Independent Music Awards та чотирьох інших преміях на Canadian Reggae Music Awards.
Її дебютний альбом “Auresia” отримав 5 номінацій. В другому альбомі LP “RISIN’!” є треки написані разом з Омаром Мартінесом (співавтором пісні Джастіна Бібера “Pray”) і композиції спродюсовані Девідом Бітті (продюсер альбому Неллі Фуртадо ‘Folkloric’). Її третій акустичний альбом “RAíCES” (записаний на Гавані, Куба) повністю складається з живих інструментів, вражаюче поєднує традиційні звуки афро-кубинських ритмів, рутс-регі (roots reggae), фламенко та босанова з фольклорною поп-музикою. В своїй четвертій платівці «Коріння» Auresia звертається до традицій рідної України, тим самим розвиваючи неповторність свого музичного стилю.
Її 4-й альбом “ Коріння” є продовженням музичного шляху артистки, в ньому вона поєднала свою любов до музики рутс-регі (Roots reggae) з любов’ю до українських коренів та спадщини, в альбомі можна почути звуки бандури та цимбалів.
Запис, мікс та мастерінг було виконано на топових студіях, таких як Шпиталь Records (які співпрацюють з Джамалою) в Тернополі, Звуко Цек в Києві, та у Гавані на Кубі з Карлосом Рафаелем “Mozart” та з відданим своїй справі звукорежисером TQ (Francis Hudson) @Penthouse Sound & Ryan Morey @Ryebread Mastering (Arcade Fire). В цьому альбомі артистка співпрацювала з відомими українськими музикантами – басистом Романом Кучеренко (Sunsay) та ударником Денисом Швецем (SunSay), напівфіналісткою українського відбору Євробачення та шоу X-Factor Мариною Крут, яка зіграла на бандурі.

“Коріння” художньо висловлює любов Auresia до традиційних українських інструментів та творчо переплітає солодкі естрадні мелодії з глибокими тропічними грувами.

“AURESIA – ОДНА З НАЙЯСКРАВІШИХ ЗІРОК РЕГГІ-СЦЕНИ МОНРЕАЛЮ. ВОНА ВИРІЗНЯЄТЬСЯ МЕЛОДІЙНИМ ГОЛОСОМ ТА ОРИГІНАЛЬНИМ СТИЛЕМ. В МАЙБУТНЬОМУ ВОНА ЗЧИНИТЬ ФУРОР СВОЇМИ НЕЗВИЧАЙНИМИ МЕЛОДІЯМИ”

— Loralie Bromby, Rize Productions, Montreal, Quebec

Виступи Ореся сповнені енергією, веселощами та позитивом, в той самий час вона чарує своїм глибоким медитативним вокалом. Після багатьох років виступів у США, Ямайці, Європі, Південній Америці та після гастролей по Канаді зі Сходу на Захід, у Auresia з’явилося багато фанів по всьому світу.
Вона була хедлайнером на Omega Unity Fest (Моделін, Колумбія) Baracoa Carnival with Madera Limpia (Гватемала, Куба), Cortes Arts Fest (острів Кортес, Канада) і виступала на Acadian Festival (Каракет, Канада), Fringe-Pop Fest (Монреаль, Канада), Int’l Reggae Fests (Монреаль та Оттава, Канада), Montreal Eurofest, Toronto Rastafest and Sistah Fest (Канада), Mystic Mountain Bash (Сен-Фортунат, Канада), Koots Roots (Нельсон, Канада), the Montreal and Toronto Ukrainian Fest, Reggae for Life Benefit for Haiti (Торонто, Канада), NOMAD (Fundraiser to walk Greece), the Queens of Reggae series (Торонто та Монреаль, Канада)  та прикрашала сцену у багатьох клубах Південної Америки, Канади, Мексики, Куби, Джамайки та західної Європи.

Тож Auresia має цікавий захоплюючий досвід виступів на світовій музичній арені. Україно-канадський співачка, авторка пісень та музикантка Auresia з Монреалю виступала поряд з Shaggy, Kymani Marley, Yellowman, Cocoa Tea, Sister Nancy, Tanya Stephens, Sugar Minott, Sanchez, Queen Ifrica, Tony Rebel, Clinton Fearon (Gladiators), Pochi Marambio y Tierra Sur, Javier Fonseca (Alerta Kamarada), MC Jona (Gondwana), Василь Пападюк (Christina Aguilera) та багато інших.